ww

Cinnamon Chasers - Luv Deluxe


Merhaba blogseverler, bugün karşınıza enterasan, enterasan olduğu kadar da güzel ve easy-listening bir grup ve parçalarıyla geldim.

Hani evde, okulda, işte her an her yerde dinleyebileceğiniz bir şey var elimde bugün. Eğlenceliler ama duygusallar, farklılar ama kulağa tanıdık gelen melodilere sahipler. Buyrun karşınızda Cinnamon Chasers ve parçaları Luv Deluxe...Evet tam bir trance grubumuz var elimizde. Biraz gruptan bahsedecek olursak İngiltere menşeeli bir grup. Hakkında bilgi edinmek kolay değil çünkü yeni bir grup ve albümleri de Haziran 2009 da piyasaya çıkmış. Bu albümden önce 3 tane Ep albümleri çıkmış ayrıca bu güzel grubun.

Parça hakkında bir şeyler söylemek gerekirse parçanın güzel bir elektronik altyapısı var. Melodiler kendi üzerine dönen ve yinelenen melodiler olmasına rağmen tekrar dinleyişte kesinlikle sıkmıyor. Ayrıca parçadan da bir seksenler esintileri gelmiyor değil.

Grup hakkında bilgi edinmenin zor olduğundan dolayı sizlerle bonus olarak bir parçasını daha paylaşayım sevgili blogseverler.

Neyse bugünlük bu kadar diyelim, ağzınızda tat bırakacak bir parçayla sizlere veda edelim. Kendinize iyi bakın, haydi kalın sağlıcakla...

Güle güle derken Cinnamon Chasers ve parçaları Ultraviolent sizlerle...biskuwi

No comments:

Post a Comment

Featured Post

Origin

You know how the life is; suddenly you have find yourself in another moment and time and you priorities are completely chan...