ww

J.Viewz - Smooth Criminal


Merhaba insanlar!

Şu anda okuduğunuz yazı birkaç cümle sonra sizlere güzel bir haber vermek üzere yazıldı. Bir çoğunuz pek önemsemeyecek ama bizim için güzel bir anı olacağını düşündüğümüz bir işe imza atmaya karar verdik. Müjdemizi isteriz!

Geçtiğimiz gecelerden bir tanesinde -hangisiydi hatırlamıyorum- yatağımda uzanmış, gözlerimin huzur içinde kapanmasına yardım etsin diye müzik dinliyor iken "güzel müzikler playlist"i oluşturma isteği uyandı zihnimde. Şarkıları teker teker playliste sürüklemektense "play all" diyebileceğim bir klasör yaratmak istedim. Ve o sırada aklıma şahane bir fikir geldi. İşte o fikir ve bu post'un vereceği haber:

Yakın zamanda çalgılıgurme'de paylaştığımız şarkılardan oluşan compilation albümler serisi yapacağız.

Heyecanlanmadınız değil mi? Biz de pek heyecanlanmadık aslında. Ama güzel bir şey olacağına inanıyoruz. Beklemede kalın bakalım...

Bu arada şarkısız da bitirmeyelim post'u. Buyrun, şahane bir MJ cover'ı: J.Viewz - Smooth CriminalCanınızı sıkmayın. Mutlu olun.

Cuckoo Cocoon.


No comments:

Post a Comment

Featured Post

Origin

You know how the life is; suddenly you have find yourself in another moment and time and you priorities are completely chan...