ww

The Unbelievable Truth - Solved


* Yorke ailesinde cidden bişiler var. Yani kutsama gibi bir şeyler. Big brother Yorke'un Radiohead ile yaptıkları yetmezmiş gibi bir de bunun kardeşi yavru Yorke'un yaptıklarına bakar mısınız bir? Altta videosunu koyuyorum bakın. Bu kutsanmanın(-yetenek) anneden mi babadan mı kimden geliyorsa inceleyip, çözsünler(-solved'a atıf yapıyorum çok pis :D ) bilim adamları. Klon falan bir şeyler yapalım bunlardan daha çok lazım insanoğluna!!!

* İnci sözlük diye bir şey çıktı. Pis pis adamlar var sürekli küfür ediyolar. Ama komik oğlum valla bak :D Anarşikler bir de pislik yapıp oraya buraya saldırıyolar. Ben kesin Recep İvedik'e de bayılmış mıyımdır? Sizin içiniz fesat!!!

* Harçsız - pasaport!!! Bu devirde harç parası olmuş 160 tl civarı bir şeyler. Eğer öğrenciyseniz napın, ne edin harçsız pasaport almaya çalışın.

* Ekşisözlük insanları farklı bir ruh haline sokuyor ey dinleyiciler. Arkasından atıp tutanlar, yazar olunca, bir anda dünyada ekşisözlükten kıymetli bir şey olmuyor. Sabah akşam sözlükteler. Zamanında dedik di mi size kıskanmayın diye :D

* Ben bu twitter görünümlü blog olayını da sevdim. Okuması da kolay. Arada yazarım böyle...

Evet buyrun bakalım, işte beklediğiniz an, The Unbelievable Truth - SolvedAbisinin altında kalmak istemeyen kardeşin eseri diyebiliriz bu parça için. Gayette güzel olmuş. Tamam bi Radiohead etkisi yaratabilmesi için biraz daha yol alması gerekli ancak herkesin önü açılmalı bence. (Artık ben kim oluyorsam :D )

Klibinde de sanki biraz Radiohead esintileri var değil mi? Yani onların tarzlarını andırıyor hafiften. Ön tekerlek nerden giderse...

Yalnız sürekli abisiyle karşılaştırılmaktan acayip sıkılıyodur bu çocukceğiz. Yani ben olsam heyttt eytere bea diye devreleri yakabilirdim.

Bu yavrucaklar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız şurayı tıklamanız yeterli

The Unbelievable Truth - MySpace

Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere...

Biskuwi

No comments:

Post a Comment

Featured Post

Origin

You know how the life is; suddenly you have find yourself in another moment and time and you priorities are completely chan...